Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Під головуванням Голови Держкомнацрелігій О. Сагана відбулось засідання Експертної ради з питань свободи совісті

0 19

У приміщенні Державного комітету України у справах національностей та релігій 24 березня 2009 року відбулось засідання Експертної ради з питань свободи совісті Державного комітету України у справах національностей та релігій.

Учасники засідання проаналізували розвиток державно-конфесійних відносин в Україні у 2008 році. Особливу увагу члени Експертної ради приділили обговоренню проекту Концепції державно-конфесійних відносин в Україні, та нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».

Також директор Департаменту у справах державно-конфесійних відносин та забезпечення свободи совісті Юрій Решетніков представив присутнім інформацію щодо розгляду Верховною Радою України проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів.

 

Залиште коментар