Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Під час розслідування справи Зварича, на шахрайстві і хабарництві попався черговий суддя

0 19

13 липня слідчі Генеральної прокуратури України у результаті взаємодії з Службою безпеки України порушили кримінальну справу відносно судді Апеляційного господарського суду Львівської області. Про це «proUA» повідомили у прес-службі СБУ.

Як стало відомо, суддя підозрюється у вчиненні злочинів передбачених ст.ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), 369 (давання хабара), 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

У кримінальній справі також фігурує львівський адвокат, який разом із суддею підбурював одного з підприємців до дачі хабара з метою вирішення земельного питання.

Вказана кримінальна справа порушена в результаті розслідування справи колишнього судді Львівського адміністративного апеляційного суду Ігоря Зварича.

Нагадаємо, заступник Генерального прокурора України В. Кудрявцев вніс подання на звільнення 11 з 14 суддів Львівського Апеляційного адміністративного суду з посад суддів за порушення присяги.

Нагадаємо також, що голову Львівського апеляційного адмінсуду Ігоря Зварича затримали 3 грудня 2008 року за підозрою в отриманні $100 тисяч хабара. При обшуку знайшли більше $1 млн. і 2 млн. грн. Зварич стверджував, що це добровільні пожертвування на церковні потреби і ремонт суду.

Джерело:

proUA

Залиште коментар