Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Петренко готовий за місяць показати, хто чим володіє в Україні

0 16

Про це у понеділок заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає Укрінформу. “Я маю надію, що завтра громадськість не обійде увагою засідання Верховної Ради, тому що завтра має бути прийнята ще низка дуже важливих законів, один з них – відкриття майнових реєстрів”, – сказав міністр.

“Фактично, це дасть можливість для всіх наших громадян, для журналістів отримувати інформацію про його (чиновника – ред.) майно, про майно його родичів. Мінюст веде ці реєстри, і я можу офіційно заявити, що ми готові їх відкрити протягом місяця”, – додав Петренко.

Зокрема, він зазначив, що “стиль життя чиновника – це не його особисте життя, він публічна особа”.

“Він повинен чітко сказати звідки в нього автомобіль за 100 тисяч доларів, будинок за мільйон при заробітній платі 30 тисяч на рік, і він коли працює вже 20 років на держслужбі, не займається ніяким приватним бізнесом”, – заявив Петренко.

Залиште коментар