Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перший випуск адвокатів з медичного та фармацевтичного права

0 13

Інститутом медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України й Інститутом підвищення кваліфікації Академії адвокатури України запроваджена Програма підвищення кваліфікації адвокатів «Медичне і фармацевтичне право у діяльності адвоката. Біоетика і право». Днями відбувся перший випуск фахівців цього напрямку.

Викладання медичного права розпочате в Академії адвокатури ще у 2004 році. З 2007 року в Академії постійно проводяться семінари та інші заходи, спрямовані на підвищення кваліфікації правників у галузі медичного і фармацевтичного права. До викладання були залучені провідні викладачі Академії адвокатури та інших вишів, відомі юристи-практики.

Автором Програми підвищення кваліфікації адвокатів «Медичне і фармацевтичне право у діяльності адвоката. Біоетика і право» є директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри адвокатської майстерності та міжнародної юридичної практики Академії адвокатури України Радмила Гревцова..

До кола питань, що розглядалися у межах Програми, увійшли, зокрема: нові види правової допомоги у сфері медичного права, законодавство України про охорону здоров’я, правовий статус суб’єктів медичного права, захист прав вразливих груп пацієнтів, умови правомірності медичного втручання, правове регулювання надання певних видів медичної допомоги / медичних послуг, методика і тактика ведення «медичних» справ» та інші питання, які є вкрай важливими для адвокатів, котрі спеціалізуються у зазначеній сфері. Слухачі Програми – адвокати з різних регіонів України отримали навички складання низки медико-правових документів.

Випускників Програми (за їхньою згодою) внесено до запровадженого Академією адвокатури України Реєстру фахівців, що мають спеціальну підготовку у галузі надання правової допомоги з питань медичного права.

Проект буде продовжено і згодом свою кваліфікацію у цій галузі підвищуватимуть не тільки адвокати, а й інші юристи, а також викладачі медико-правових дисциплін.

Теги:

медичне право

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар