Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Першочергові потреби Збройних Сил України у зимовій формі закрито, триває робота із забезпечення усіх потреб

0 74

Міністерство оборони України постійно проводить роботу щодо забезпечення підрозділів Збройних Сил України формою одягу та засобами індивідуального захисту військовослужбовців. Серед близько 20 предметів зимового речового забезпечення на особливому контролі – поставки курток зимових, взуття, шапок, термобілизни, шкарпеток, флісок.

Міністерство оборони України інформує, що першочергові потреби з цих позицій кількісно уже закриті. Триває робота для повного забезпечення усіх потреб.

Зокрема, з 6 по 12 жовтня до Збройних Сил України було доставлено понад 24 тисячі курток зимових, до 17 тисяч пар взуття, з яких майже 12,5 тисячі – зимового. Крім цього, більше 27 тисяч шапок зимових, 35 тисяч курток костюму утеплювача (флісок) та 93,5 тисячі комплектів білизни натільної демісезонної та зимової.

Також у зазначений період для потреб українського війська було передано майже 13 тисяч бронежилетів, 10 тисяч шоломів. Станом на зараз Міноборони вже сформувало для Збройних Сил резерв з понад 180 тисяч бронежилетів. Резерв шоломів – у десятки тисяч. У межах виконання контрактів темпи постачання будуть відповідати реальній потребі, адже уже зараз майже усі поставки скеровуються до резерву.

Після зарахування на облік уповноважене командування одного з родів Збройних Сил України приймає рішення щодо подальшого розподілу серед підрозділів.

Загалом констатується ритмічний процес поставок сезонного форменого одягу та засобів захисту.

Варто зазначити, що стосовно поставок зимової форми статистика дуже швидко змінюється і переважно залежить від логістики. Зокрема, для прикладу, добу тому у процесі постановки на облік перебувало понад 16 тисяч курток зимових, ще близько 20 тисяч транспортувалося уже територією України і близько 90 тисяч перебувало у процесі доставки за кордоном.

 

 

Міністерство оборони України

Залиште коментар