Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перший Всесвітній Форум керівників органів податкових розслідувань

0 68

6 листопада в Стамбулі відбудеться перший Всесвітній Форум керівників органів податкових розслідувань. Його організатором виступила Організація економічного співробітництва та розвитку, а ініціатором — податкова міліція України. Українську делегацію на Форумі, за рішенням Кабінету міністрів, очолив перший заступник голови ДПС України – начальник податкової міліції Андрій Головач.

“З пропозиціями подібного міжнародного співробітництва ми виступили на відкритій міжнародній конференції, яка проходила в Одесі з 20 по 21 вересня 2012 року. Ще одну докладну розмову ми мали протягом міжнародної конференції, яка проходила торік у штаб-квартирі Європолу, в Гаазі. Під час цих зустрічей ми і представили концепцію Форуму, і проговорили формат його проведення”, — заявив Андрій Головач.

Зі слів Андрія Головача, якщо цьогорічний Форум пройде успішно, то надалі він буде діяти постійно. “Україна готова не тільки бути ініціатором процесу, але і взяти на себе функцію організатора, постійного майданчика з метою створення умов для подальшої ефективної роботи Весь необхідний досвід у нас є”, – додав начальник податкової міліції України.

На сьогодні Україна є співголовою Координаційної ради керівників органів податкових і фінансових розслідувань країн СНД (КРОПР).

Залиште коментар