Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перші результати впровадження нового КПК

0 11

ВССУ за підтримки Департаменту юстиції США й Посольства США в Україні та Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» провели круглий стіл, на якому обговорювалися і питання застосування положень глав 20 та 21 КПК.

Про перші підсумки застосування нового процесуального закону доповів в.о. голови ВССУ Станіслав Міщенко. За його словами, судді дедалі частіше стали обирати альтернативні запобіжні заходи. Станом на 1 березня 2013 року заставу було застосовано у близько 200 випадках. Що ж стосується такого нововведення, як домашній арешт, то він, за словами Станіслава Міщенка, застосовувався більш ніж у 500 випадках. Крім того, лише за останній місяць кількість угод про примирення, які затверджені судами першої інстанції, збільшилася втричі. Така ж тенденція зберігається й щодо кількості затверджених угод про визнання винуватості.

Наступними доповідачами були представники Уповноважено ВР з прав людини, СБУ, МВС, міжнародних громадських організацій та судді апеляційних судів. На завершення заходу Станіслав Міщенко запевнив  усіх присутніх у тому, що надані пропозиції та зауваження будуть враховані ВССУ при підготовці відповідних роз’яснень.

Теги:

ВССУ, УПК

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар