Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Періодичне навчання слідчих суддів

0 19

 

3 грудня 2012 року в Києві Національною школою суддів України проведено періодичне навчання слідчих суддів місцевих загальних та апеляційних суддів м. Києва та Київської області для підвищення рівня кваліфікації на семінарі на тему: “Повноваження слідчого судді  при застосуванні заходів процесуального примусу на стадії досудового розслідування кримінальної справи ”, організованого спільно з ВССУ та Центром суддівських студій.

Під час занять вивчено питання повноважень слідчого судді за Кримінальним процесуальним кодексом України, стадії досудового розслідування, права підозрюваного та потерпілого, застосування запобіжних заходів, застосування стандартів щодо захисту права на свободу та особисту недоторканність,  обрання і застосування запобіжних заходів (види, часові рамки, проблемні питання щодо застосування запобіжних заходів і дотримання зобов’язань). Була приділена увага ролі слідчого судді при розгляді клопотань щодо негласних слідчих дій та практичні питання щодо ефективної реалізації повноважень слідчого судді.

Теги:

суддя, ВССУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар