Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перевірки судів готуються на квітень-травень

0 13

В приміщенні Вищого господарського суду України відбулося позачергове засідання ради суддів господарських судів на якому, повноважним кворумом у складі 9 суддів, обговорювалися питання щодо призначення на адміністративні посади в господарських судах. Про це повідомляє офіційний сайт судової влади.

Зокрема, прийнято рішення рекомендувати Вищій раді юстиції призначити на адміністративні посади наступних суддів: Ємельянова Артура Станіславовича – головою Київського апеляційного господарського суду Князєва Валерія Володимировича – головою Господарського суду міста Києва.

Погодження кандидатур відбудеться на черговому засіданні Вищої ради юстиції, яке заплановано на 13 березня 2012 року. Також на засіданні обговорено питання щодо затвердження графіку проведення перевірок стану організації роботи господарських судів Вінницької та Черкаської областей. Відповідні перевірки готуються на квітень-травень поточного року.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар