Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перереєстровувати нерухомість не потрібно

0 35

Юристи спростували чутки, що нібито з 1 січня усім доведеться по-іншому оформлювати квартири, будинки та земельні ділянки.

А ось порядок купівлі-продажу справді з Нового Року зміниться. Після оформлення угоди у нотаріуса майно необхідно  зареєструвати на себе. Якщо раніше це робили у  БТІ, то нині будуть нотаріуси або спеціальні державні реєстратори. Оформлення документів у нотаріуса забере один день. Але, якщо у Вас немає кадастрового номера на земельну ділянку, тоді доведеться витратити значно більше часу.

Андрій Мартин, експерт із земельних питань в інтерв’ю УБР сказав : ” Для тих громадян, які не мають земельних ділянок, зареєстрованих у земельному кадастрі . Спершу треба буде звернутися до землевпорядної організації, замовити технічну документацію з землеустрою, встановлення меж ділянки в натурі на місцевості,  земельній ділянці буде присвоєний кадастровий номер, а вже після цього можна буде реєструвати на неї права”.

Теги:

земельне право

Джерело:

УБР

Залиште коментар