Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Переможці міжнародного конкурсу

0 19

Команда Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка у складі Антона Мойсеєнка, Віталія Набухотного (студенти IV курсу спеціальності міжнародне право), Олени Кучер і Катерини Бусол (аспіранти І курсу кафедри міжнародного права) посіла перше місце на фіналі Моделі Міжнародного кримінального суду – 2013. Про це повідомили в прес-службі міністерства освіти і науки.

Конкурс проходив наприкінці травня у м. Гаага (Королівство Нідерланди). Команда Інституту міжнародних відносин, яка виграла регіональний раунд Моделі, що проводився з 17 до 19 квітня 2013 року у м. Москва (Російська Федерація), змагалася з командою Московського державного університету ім. М. В. Ломоносова та Балтійського федерального університету ім. І. Канта. Цьогорічна проблематика моделювання охоплювала питання амністії щодо міжнародних злочинів та впливу діяльності комісій із примирення на прийнятність справ у Міжнародному кримінальному суді.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар