Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Переможниці конкурсу МВС і “Юридичного вісника України” вручили ключі від новенького авто

0 13

Загально-національна правова газета “Юридичний вісник України” разом із Міністерством внутрішніх справ протягом року проводила конкурс на звання “Кращий слідчий”.

Конкурс проводився у кілька етапів. Щомісяця авторитетна комісія фахівців  оцінювала кращі конкурсні роботи слідчих з усіх куточків України. Імена переможців відбіркових етапів друкувалися на сторінках ЮВУ.

Тож учора у Міністерстві внутрішніх справ на конкурсантів, що вийшла у фінал, чекали останні конкурсні випробовування і тестування. У результаті найкращим конкурсантом стала О.Гук – старший слідчий в ОВС – криміналіст слідчого управління ГУВМС України в Харківській області. Тож новенький Ланос, як приз за перше місце, поїде до Харківської області. Слідчим, що посіли друге та третє місце були вручені цінні подарунки.

А газета “Юридичний вісник України” продовжуватиме кращі традиції спілкування із читачами та проведення професійних конкурсів.

Теги:

конкурс “Кращий слідчий”, ЮВУ, Юридичний вісник України

Джерело:

МВС

Залиште коментар