Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перемога Могилянки

0 21

У Вищому господарському суді України пройшов щорічний національний раунд міжнародного студентського Конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа, який був започаткований в 1960 році в Гарвардській школі права.

Щорічно в конкурсі змагаються більше 600 студентських команд із 90 країн світу. Змагання відбуваються у формі усних дебатів та письмових подань, імітуючи процедуру Міжнародного Суду ООН.

В цьогорічному національному відбірковому раунді взяли участь студентські команди з провідних навчальних закладів України, зокрема, з Київського університету права, Міжнародного гуманітарного університету, Національного університету “Києво-Могилянська академія”,  юридичного факультету та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка, Національного університету “Одеська юридична академія”, Національного університету “Острозька академія”, Національного університету “Юридична академія ім. Ярослава Мудрого”, Донецького національного університету, Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Змагання проходили в залах судових засідань ВГСУ, які перетворилися на модель Міжнародного суду ООН. Кожна команда-учасник конкурсу виступала в якості позивача та відповідача у спорі відповідно до заданої справи-легенди щодо статусу міжнародної організації та її обов’язків у міждержавних відносинах.

Як повідомили в прес-службі ВГСУ, національним чемпіоном цього року, як і минулого, стала команда Національного університету “Києво-Могилянська академія”, яка і буде представляти Україну на Міжнародному етапі конкурсу у Вашингтоні (США). Крім того, їх письмова робота була визнана кращою. Другим фіналістом стала команда Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (Інститут міжнародних відносин).

Теги:

Києво-Могилянська академія, ВГСУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар