Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перелік платних та безоплатних адміністративних послуг ДПС

0 24

У розділі „Каталог послуг” на офіційному веб-порталі ДПС України можна ознайомитися із переліками безоплатних та платних адміністративних послуг, що надаються органами ДПС.

У перелік платних адмінпослуг увійшли:

1. Видача ліцензій, дублікатів ліцензій (додатків до них) на право оптової торгівлі спиртом (спиртом етиловим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим).

2. Видача ліцензій, дублікатів ліцензій (додатків до них) на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

3. Видача ліцензій, дублікатів ліцензій (додатків до них) на виробництво спирту (спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю)

До безоплатних послуг віднесено:

1. Видача довідок про внесення місця зберігання оптових та роздрібних партій алкогольних напоїв та тютюнових виробів до Єдиного державного реєстру місць зберігання.

2. Видача довідок про внесення місця зберігання спирту суб’єктів підприємницької діяльності – виробників спирту та алкогольних напоїв; місця зберігання спирту суб’єктів підприємницької діяльності, які отримують спирт для забезпечення виробничих та інших потреб, якщо його кількість перевищує 100 декалітрів на квартал до Єдиного державного реєстру місць зберігання.

3. Оформлення нарядів на відпуск та повернення спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю плодового, спирту етилового ректифікованого денатурованого, спирту етилового денатурованого (спирту технічного), абсолютованого спирту, біоетанолу (далі – спирт); фракції головної етилового спирту, невиправного браку.

4. Розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) платників податків.

5. Видача картки платника податків та внесення до паспорту громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

6. Внесення відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

7. Видача довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків.

8. Видача документів про взяття на облік платника податків (за основним-неосновним місцем обліку).

9. Реєстрація книг обліку розрахункових операцій.

10. Видача Свідоцтва платника ПДВ.

Теги:

Податковий кодекс України, ДПС, адміністративні послуги

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар