Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перелік банків, які будуть рекапіталізовані, буде визначено до кінця тижня

0 14

Перелік банків, до яких буде застосовано процедуру рекапіталізації, буде визначено до кінця поточного тижня. Про це журналістам заявив перший заступник голови НБУ Анатолій Шаповалов, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, претендентами на рекапіталізацію є сім банків, однак питання рекапіталізації того чи іншого банку буде вирішувати відповідна комісія. “Ми підібрали сім банків, що претендують на рекапіталізацію, можливо, їх буде менше… Тому ми до кінця тижня визначимось конкретно”, – сказав він.

А.Шаповалов також зазначив, що для проведення рекапіталізації банків необхідно внести зміни до низки законодавчих актів – Господарський кодекс, закон про банки і банківську діяльність, закон про НБУ.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар