Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перекваліфікація по-українськи

0 17

Після виборів у Кабміні обіцяють українцям старше 45 років 12 тисяч грн на перекваліфікацію. Так заявив віце-прем’єр-міністр України — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко зауваживши, що держава видаватиме ваучери для перекваліфікації людям при наявності в них не менше 15 років трудового стажу.

Як йдеться в повідомленні міністерства, про це він сказав сьогодні під час робочого візиту до Криму, де відвідав республіканський Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.”Ми повинні дати людям, чия професія перестала бути затребуваною на ринку праці, можливість отримати нові навички”, — зазначив чиновник. При цьому віце-прем’єр додав, що одна з пропозицій закону про зайнятість — надати людям старше 45 років ваучер на отримання нової спеціальності.

За його словами, з наступного року, коли закон про зайнятість вступить в силу, вартість ваучера становитиме 12 000 гривень. У відомстві заразом нагадують, що законопроект про зайнятість населення пройшов перше читання у Верховній Раді, прийняття документа в цілому очікується до кінця поточної сесії парламенту.

Хоча якщо пригадати, можемо побачити, що раніше віце-прем’єр-міністр Сергій Тігипко вже обіцяв продовження підвищення соціальних стандартів одразу ж після парламентських виборів в Україні. Але реального підвищення люди, на жаль, так і не відчувають. От і робіть самі висновки.

Теги:

Ринок праці, Тігіпко, зайнятість, вибори

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар