Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перед судом поcтануть двоє служителів кримської Феміди

0 14

Слідчим відділом прокуратури АР Крим закінчено розслідування у кримінальній справі стосовно двох суддів. Обвинувачення у вчиненні злочинів, пов’язаних з підбурюванням до давання хабара та його одержанням, пред’явлено суддям Севастопольського апеляційного господарського суду і Господарського суду м.Севастополя.

Перший підбурював представника комерційної організації до давання судді Господарського суду м.Севастополя за позитивне рішення господарського спору хабара у розмірі 3 тис.дол.США, який передано у березні. Він же у травні обманним шляхом заволодів грошовими коштами цієї організації у розмірі 5 тис.дол. США нібито для передачі суддям Севастопольського апеляційного господарського суду за залишення без змін рішення Госпсуду м.Севастополя.

Крім того, при обшуку в квартирі обвинуваченого виявлено понад 400 патронів до вогнепальної зброї, що зберігалися незаконно.

Другому – судді Господарського суду г.Севастополя – інкриміновано одержання через суддю Севастопольського апеляційного господарського суду хабара у розмірі 3 тис.дол.США.

Кримінальну справу направлено до Верховного Суду України для визначення підсудності та організації судового розгляду.

Нагадаємо, факт безпосереднього отримання біля будівлі суду суддею Севастопольського апеляційного господарського суду 5 тис.дол.США. зафіксовано працівниками прокуратури АР Крим спільно з УДСБЕЗ УМВС України у м.Севастополі наприкінці травня. Про це повідомляє прокуратура АР Крим.

Теги:

суддя, хабар

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар