Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Перед виборами МВС ініціював проект «Stop підкуп»

0 18

Групу «Stop підкуп» у фейсбуці зареєстрував  радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Її створили, щоб виявити та покарати всіх нечесних кандидатів, які підкуповують виборців.

«Мною зареєстрована  група «Stop Підкуп», куди пропонується повідомляти про всі чинники підкупу та інших порушеннях на виборах. Повідомлення про підкуп можуть відкрито відображатися в хроніці сторінки «Stop Підкуп» і будуть відкриті для всіх виборців, а також для представників ЗМІ, правоохоронних органів, організацій, які проводять моніторинг виборів «, – повідомив Геращенко у своєму фейсбуці.

Крім того, повідомлення можна надсилати на пошту stop.podkup@gmail.com або в приват групи «Stop Підкуп».

«Усі повідомлення будуть перевірятися співробітниками міліції і по них буде відповідна правова реакція. Для цього міністр МВС Арсен Аваков підписав відповідне розпорядження, яке зобов’язує співробітників міліції реагувати на скарги, пов’язані з підкупом та іншими порушеннями на виборах і уважно моніторити всі ЗМІ з даного питання», – зазначив Геращенко.

При цьому радник міністра МВС закликав «всіх патріотично налаштованих громадян, які не переносять несправедливість і корупцію, додаватися до групи, а потім через сторінку «Stop Підкуп «координувати свої дії з правоохоронними органами до виявлення негідників, які організовують підкуп голосів виборців».

Акцію «Підкуп – СТОП!!!» ініціювали і в Комітеті виборців України. Там звертаються до виборців: «Якщо у Вас виникають питання або сумніви, щодо методів діяльності кандидата у депутати або Ви хочете повідомити про підкуп – дзвоніть! Телефони «гарячої лінії» КВУ: (044) 425-23-01, 425-37-20; 067-100-48-12; 050-469-21-64″.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар