Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пенсіонери податкової міліції з вислугою 25 років отримають статус ветеранів

0 22

Верховна Рада прийняла закон, згідно із яким пенсіонери-податківці, котрі мають вислугу 25 і більше років, отримають статус ветеранів податкової міліції.

За прийняття закону № 2095 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення структури та функціонування податкової міліції та соціального захисту її працівників» проголосувало 352 народних депутати.

Як відзначили в прес-службі ДПА, закон було прийнято завдяки ефективній співпраці усіх фракцій Ради, керівництва податкової міліції та Державної податкової адміністрації.

Як переконані в податковій міліції, прийняття закону сприятиме поширенню основних засад державної політики по посиленню соціального захисту податкових міліціонерів та членів їх сімей.

Джерело:

proUA

Залиште коментар