Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пенсійний вік підніматимуть й надалі?

0 18

Український парламент відмовився підтримати законопроект про недопущення погіршення пенсійного забезпечення громадян України. За відповідний законопроект у першому читанні проголосували 155 народних депутатів з 400 зареєстрованих у залі засідань.

За словами автора законопроекту Андрія Павловського (фракція БЮТ-Батьківщина), “у своєму законі опозиція пропонує не підвищувати пенсійний вік”. Законопроект пропонував ввести до 1 січня 2030 року мораторій на підвищення пенсійного віку, мінімальних стажу роботи та страхового стажу. Нагадаємо, з 1 жовтня 2011 року набрала чинності нова пенсійна реформа в Україні. Зміни в законі торкнулися поки тільки виходу на пенсію жінок, пенсійний вік збільшився з 55 до 60 років і прирівнявся до пенсійного віку чоловіків.

Теги:

Верховна Рада України, пенсійна реформа, пенсійне забезпечення

Джерело:

ТСН

Залиште коментар