Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пенсійний фонд утворює комісії з питань розгляду скарг громадян на рішення органів ПФУ щодо пенсійного забезпечення

0 25

Постанова ПФУ від 24.12.2009 №28-7 «Про удосконалення порядку розгляду скарг громадян на рішення органів Пенсійного фонду України щодо пенсійного забезпечення»

Пенсійний фонд постановив утворити при ПФУ та головних управліннях ПФУ в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі комісії з питань розгляду скарг громадян на рішення органів Пенсійного фонду України щодо пенсійного забезпечення.

Цією ж постановою затверджено:

— Положення про Комісію Пенсійного фонду України з питань розгляду скарг громадян на рішення органів Пенсійного фонду України щодо пенсійного забезпечення;

— Положення про Комісію головного управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі з питань розгляду скарг громадян на рішення органів Пенсійного фонду України щодо пенсійного забезпечення.

Зазначені вище комісії є постійно діючими консультативно-дорадчими органи, утвореними Пенсійним фондом при головному управлінні ПФУ в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі у складі не менше п’яти осіб.

Основними завданнями комісій є:

— розгляд скарг громадян, поданих відповідно до Закону «Про звернення громадян» та Порядку розгляду скарг на рішення органів Пенсійного фонду України щодо пенсійного забезпечення, на рішення головних управлінь ПФУ в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі / управлінь ПФУ в районах, містах і районах у містах;

— внесення рекомендацій особам, уповноваженим приймати рішення за результатами розгляду скарги.

На засіданнях комісій приймається одне з таких рішень:

— рекомендувати задовольнити скаргу;

— рекомендувати відмовити у задоволенні скарги;

— рекомендувати привести матеріали пенсійної справи особи у відповідність до норм чинного законодавства у разі виявлення помилок в обчисленні пенсії, про які не зазначено в скарзі.

Крім того, Порядок розгляду скарг на рішення органів Пенсійного фонду України щодо пенсійного забезпечення доповнено новим пунктом, згідно з яким за бажанням особи скарга може бути розглянута Комісією з питань розгляду скарг громадян на рішення органів ПФУ щодо пенсійного забезпечення. Рішення Комісії, прийняте за розглядом скарги, має рекомендаційний характер.

Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 28 січня 2010 р. за №95/17390 і набирає чинності з дня офіційного опублікування, станом на 05.02 офіційно не опублікована.

Залиште коментар