Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пенсійний фонд стане єдиною установою, яка адмініструватиме сплату всіх соцвнесків

0 17

Пенсійний фонд стане єдиною установою, яка адмініструватиме сплату всіх соціальних внесків. Про це на брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив віце-прем’єр-міністр України з економічних питань Сергій Тігіпко, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, на сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів було схвалено відповідний законопроект. «Законопроект передбачає консолідацію в одному контролюючому органі — Пенсійному фонді Україні функцій здійснення контролю за повнотою та своєчасністю сплати всіх соціальних внесків. У нас 4 фонди, виробники повинні були окремо їм платити внески, ці фонди мали право ходити на перевірки і проводити ці перевірки. Зараз відпрацьовано й узгоджено з керівництвом цих фондів механізм, який передбачає, що тільки консолідовано перевірятиме ПФУ. Що це дасть? За рахунок ухвалення цього закону суб’єкти підприємницької діяльності позбудуться звітів, приблизно на 3 млн звітів щороку, і знімуться 400 тис. перевірок, які робилися щороку. Досить велика економія буде щодо адміністрування. Близько 100 млн грн ми зможемо заощадити за рахунок того, що не потрібно буде ходити на відповідні перевірки людям, які отримують заробітну плату», — сказав С. Тігіпко.

Залиште коментар