Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пенітенціарна служба посилила умови відвідування засуджених: паперова тяганина протягом 20 днів

0 19

Державна пенітенціарна служба України затвердила новий порядок відвідування установ ДПтС представниками громадських і релігійних організацій та окремими особами, які є іноземними громадянами. Через відвідувачів головної опозиціонерки?

Як зазначено на сайті пенітенціарної служби, це зроблено з метою упорядкування відвідування установ ДПтС України представниками громадських і релігійних організацій та окремими особами, які є іноземними громадянами.

Порядок передбачає, що розгляд питань стосовно відвідування вищезазначеними особами установ, що належать до сфери управління ДПтС України, здійснюється виключно на підставі письмового звернення зацікавленої сторони до установи виконання покарань або територіального органу ДПтС України.

З метою відвідування установ ДПтС України представниками громадських, релігійних організацій та іноземцями подається письмове звернення, як правило, не менш як за 20 діб до проведення візиту. У зверненні в обов’язковому порядку зазначається назва та реєстраційні дані організації з української сторони, на запрошення якої здійснюється візит, витяг із статуту цієї організації щодо статутних завдань, які відповідають меті візиту довідка про досвід співпраці з цією організацією, перелік відвідувачів – іноземних громадян із зазначенням ім’я, прізвища, громадянства та копії паспорту, дата візиту та тривалість перебування, мета візиту, коло осіб, з якими планується зустріч.

До запиту додаються короткі анкети учасників візиту, що стосуються їх досвіду роботи в пенітенціарній сфері та їх згода на використання наданої особистої інформації.

За результатами вивчення керівництвом територіального органу ДПтС України зазначеної вище інформації, до ДПтС України не пізніш ніж за 10 днів до дати запланованого візиту надсилається аргументоване подання про доцільність надання дозволу на відвідування.

 

Теги:

Державна пенітенціарна служба України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар