Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Печерський суд у справі Корнійчука виявився незамінним

0 36

Апеляційний суд Києва відмовився замінити Печерський районний суд Києва, який розпочав розгляд кримінальної справи колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, на інший суд. Про це повідомив адвокат Корнійчука Ігор Фомін. Адвокат просив змінити підсудність у зв’язку з тим, що вважає, що Печерський райсуд не може об’єктивно розглянути цю справу.

Сьогодні ж, 10 березня, у Печерському суді почалося попереднє засідання суду в цій справі.

22 грудня 2010 року Генпрокуратура порушила справу проти Корнійчука за підозрою в перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки. Його звинувачують у тому, що він, перебуваючи на посаді першого заступника міністра юстиції, підписав лист, яким дозволив проведення конкурсу на юридичне обслуговування НАК “Нафтогаз Україна” в одного виконавця.

15 лютого був звільнений з-під арешту під підписку про невиїзд.

На початку березня Європейський суд із прав людини прийняв скаргу Корнійчука про незаконність його затримки й арешту, а також порушення права на його захист.

Теги:

Євген Корнійчук

Залиште коментар