Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Печерський суд Києва оголосив перерву в судовому засіданні у справі Корнійчука до 19 вересня

0 12

Печерський районний суд м. Києва оголосив перерву в судовому засіданні у справі екс-першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука до 19 вересня. Про це журналістам повідомив захисник Корнійчука адвокат Ігор Фомін.

За його словами, сьогодні в ході судового засідання був закінчений допит свідків. Суд допитав експерта економіста, який в ході допиту дійшов до висновків, що порушення швидше були в діях НАК Нафтогаз України, чим в діях Корнійчука.

Нагадаємо, колишній перший заступник міністра юстиції звинувачується в зловживанні службовим положенням при проведенні держзакупівель. Йдеться про оплату на початку 2009 року послуг компанії Magisters по юридичному обслуговуванню НАК “Нафтогаз України”. Старшим партнером Magisters раніше був Євген Корнійчук. Він був затриманий в грудні минулого року і знаходився під вартою до 15 лютого. З СІЗО Корнійчука випустили після того, як він завершив ознайомлення з матеріалами справи.

Теги:

Корнійчук Євген

Джерело:

РБК

Залиште коментар