Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Печерський райсуд прийняв рішення про утримання судді Ю.Коваля під вартою терміном на 2 міс.

0 20

Постановою Печерського районного суду м. Києва прийнято рішення про утримання під вартою строком на 2 місяці голови господарського суду Миколаївської обл. Юрія Коваля. Про це повідомляє прес-служба МВС. Згоду на арешт посадовця було надано Верховною Радою 18 грудня 2008 р. – за це проголосували 396 депутатів. Перед цим, 21 жовтня 2008 р., на засіданні Верховного суду України було прийнято рішення щодо залишення в силі постанови Генеральної прокуратури про порушення кримінальної справи проти Ю.Коваля.

Ю.Коваля було затримано співробітниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Миколаївській обл. 16 листопада 2007 р. у м. Одеса при отриманні ним хабара в особливо великих розмірах. Передача грошових коштів фіксувалася відповідними технічними засобами за санкцією суду, отриманою по оперативно-розшукові справі, яка перебувала в провадженні ДСБЕЗ УМВС України в Миколаївській обл. В ході проведення обшуку, санкціонованого генеральним прокурором, у службовому кабінеті затриманого була вилучена велика кількість грошових коштів у національній та іноземній валюті. На той час Ю.Ковалю було пред”явлено обвинувачування за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.364 (зловживання владою, за якими настали тяжкі наслідки) та ч.2 ст.368 (отримання хабара в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України. На той момент, після проведення всіх необхідних слідчих дій, відносно Ю.Коваля був обраний запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Рішення про порушення кримінальної справи відносно Ю.Коваля прийнято Генеральною прокуратурою України 15 листопада 2007 р., але 6 лютого ц.р. Апеляційний суд Києва скасував це рішення “у зв”язку з недостатньою доказовою базою”.

Залиште коментар