Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Печатки можна буде виготовляти без дозволу МВС

0 17

Необхідність отримання дозволу Міністерства внутрішніх справ для виготовлення печаток і штампів, а також для відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень скасують. Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва погодив відповідний проект урядової постанови, розроблений МВС України.

За інформацією Держкомпідприємництіва наступним кроком у спрощенні дозвільних процедур буде відмова від печаток. Наразі комітет вже розробив і погодив у міністерствах і відомствах законопроект щодо скасування обов’язковості печаток. Проектом передбачається винятково інформаційний, а не дозвільний характер печаток, як це було до сьогодні.

Довідково: раніше Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив скоротити кількість документів дозвільного характеру та видів робіт, що підпадають під сферу ліцензування.

Теги:

Новини права, отримання дозволу на виготовленя печаток, виготовлення штампів, Держкомпідприємництва, печатка підприємства, дозвільна система, штемпельно-граверна майстерня

Залиште коментар