Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ПДВ для ІТ-сфери скасовано на 10 років

0 20

Президент України Віктор Янукович підписав Закон “Про внесення змін до розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції”. Цей документ 5 липня ухвалив парламент країни, нагадує УНІАН.

Законом передбачено тимчасово, з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання програмної продукції. До програмної продукції відносяться: результат комп’ютерного програмування у вигляді операційної системи, системної, прикладної, розважальної та/або навчальної комп’ютерної програми (їх компонентів), а також у вигляді інтернет-сайтів та/або онлайн-сервісів; криптографічні засоби захисту інформації.

 Також у новому законі виключені норми, що передбачають необхідність проведення позапланових перевірок суб’єктів ІТ-сфери органами податкової служби та одержання відповідного висновку Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України.

Теги:

IT, програмне забезпечення

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар