Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Павло Лазаренко знову затриманий у США

0 11

Адвокат колишнього прем’єр-міністра Павла Лазаренка Денієл Горовіц повідомив виданню “Комерсант-Україна” деякі подробиці його звільнення з каліфорнійської в’язниці Terminal Island.

Як виявилось, Лазаренко, ледве вийшовши на волю, знов опинився за гратами. Тепер – у зв’язку з невизначеністю свого статусу в США. Очікується, що екс-прем’єр залишиться в ізоляторі в місті Сакраменто до тих пір, поки американська влада не ухвалить рішення про його легалізацію або депортацію.

У політика немає ні діючої візи (термін дії останньої завершився ще в 2000 році), ні статусу політичного біженця (у 1999 році екс-прем’єр подавав прохання про його надання, але через судовий процес, що почався, імміграційна служба США так і не ухвалила відповідне рішення).

Нагадаймо, вчора Павло Лазаренко був звільнений із американської в’язниці, відсидівши за махінації понад 10 років.

Теги:

Лазаренко Павло

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар