Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ПАВЛО ПЕТРЕНКО ПІДПИСАВ ВІД ІМЕНІ УКРАЇНИ ДВІ МІЖДЕРЖАВНІ УГОДИ З КАЗАХСТАНОМ

0 46

Міністр юстиції Павло Петренко в рамках візиту до Казахстану провів зустріч з Генеральним прокурором республіки Кайратом Кожамжаровим. Під час зустрічі відбулося підписання Договору між Україною та Республікою Казахстан про екстрадицію та Договору між Україною та Республікою Казахстан про правову допомогу у кримінальних справах.

Міністр юстиції наголосив, що забезпечення законності та виконання справедливих рішень судів є одними з ключових завдань кожної держави.

«Завдяки підписаним документам правопорушник не зможе переховуватись у жодній з наших країн. Ми забезпечили підґрунтя для ефективної співпраці правоохоронних органів обох держав у рамках розслідування кримінальних справ», – підкреслив очільник Мін’юсту.

Він зауважив: основною метою укладення договорів є створення умов для взаємодії судів, органів прокуратури та інших компетентних органів щодо попередження та розслідування злочинів, а також здійснення заходів з конфіскації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Під час зустрічі Павло Петренко зазначив, що Казахстан є одним з ключових стратегічних партнерів України.

«Наша країна зацікавлена в поглибленні співпраці в рамках міжнародних організацій і глобальних економічних і політичних ініціатив», – підкреслив Міністр юстиції.

Очільник Мін’юсту обговорив з Генпрокурором Казахстану реформування прокуратури в Україні та Казахстані, створення антикорупційних органів та реформування пенітенціарної системи.

https://minjust.gov.ua/news/ministry/pavlo-petrenko-pidpisav-vid-imeni-ukraini-dvi-mijderjavni-ugodi-z-kazahstanom

Залиште коментар