Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пасенюк просить Ющенка розібратися з призначеннями в.о. голови ВАСУ

0 24

Призначений президією Вищого адміністративного суду виконуючим обов’язки голови цього суду Олександр Пасенюк просить Президента Віктора Ющенка розглянути ситуацію, що склалася з призначенням в.о. голови Вищого адмінсуду. Про це йде мова у відкритому зверненні Пасенюка до Президента, передають «Українські новини».

На думку Пасенюка, протягом останніх тижнів під приводом визначення легітимного керівника Вищого адмінсуду система адміністративних судів зазнає безпрецедентне втручання в свою діяльність з боку керівництва Верховного Суду і Ради суддів.

Пасенюк відзначає, що рішення Ради суддів про відміну рішення Конференції адміністративних судів, яка поклала виконання обов’язків голови Вищого адмінсуду на Пасенюка, повинно розцінюватися як привласнення повноважень і небезпечний прецедент для всієї судової системи України.

«Прошу Вас терміново розглянути підняте питання і виступити гарантом забезпечення конституційного порядку і законності в державі», – сказано в обігу Пасенюка до Ющенка.

На його думку, ситуація конфлікту в суддівському середовищі створена штучно і є спробою окремих осіб контролювати розгляд адміністративним судом справ, пов’язаних з виборами Президента.

Як повідомлялося, апарат Вищого адмінсуду і міністр юстиції Микола Оніщук вважають Пасенюка повноважним головою Вищого адміністративного суду.

21 грудня президія Вищого адмінсуду поклала виконання обов’язків голови суду на Пасенюка до призначення нового голови.

25 грудня Рада суддів відмінила рішення Конференції адміністративних судів, яка поклала виконання обов’язків голови Вищого адмінсуду на Пасенюка.

В той же час перший заступник голови Вищого адмінсуду Микола Сірош призначив себе виконуючим обов’язки голови цього суду.

Джерело:

proUA

Залиште коментар