Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Партія регіонів через суд вимагає відставки члена ЦВК

0 32
Народний депутат фракції Партії регіонів Владислав Лук’янов звернувся до окружного адміністративного суду Києва з вимогою заборонити членові Центральної виборчої комісії Анатолію Писаренку відвідувати засідання комісії, у зв’язку з тим, що той досяг граничного віку перебування на держслужбі, повідомляє «КоммерсантЪ-Украина».

«Я хочу, щоб суд дав роз’яснення, чи законні дії Анатолія Писаренка на посаді члена комісії, після того, як він досяг граничного віку перебування на державній службі, – пояснив Лук’янов.

Як пише видання, в суді прийняли позов депутата до розгляду і призначили попереднє слухання на 11 серпня. Головувати на процесі буде суддя ОАС Києва Ігор Качур.

Нагадаємо, відставки Писаренка добивається і президент Віктор Ющенко. 10 березня він зареєстрував у Верховній раді проект постанови #4181 про звільнення Анатолія Писаренка з посади члена Центрвиборчкому у зв’язку з досягненням ним граничного віку перебування на держслужбі – 2 березня панові Писаренку виповнилося 65 років, що відповідно до с п. 2 ч. 4 ст. 30 закону «Про Центральну виборчу комісію» є підставою для дострокового припинення повноважень члена ЦВК.

У свою чергу в ЦВК до можливого відходу Писаренка відносяться спокійно. Ще в червні члени ЦВК, призначені за рекомендаціями Партії регіонів, «Нашої України» і Компартії, висловилися проти участі Писаренка в роботі комісії «з юридичних і моральних міркувань». Тоді ж, за інформацією видання, голова комісії Володимир Шаповал назвав обгрунтованими заяви колег щодо незаконності виконання Писаренком своїх повноважень, заявивши, що це може породити сумнів у легітимності рішень комісії, затверджених при його участі.

В той же час сам Писаренко нікуди йти не збирається. Він заявив, що у суду практично немає підстав заборонити йому брати участь в засіданнях Центрвиборчкому

Джерело:

proUA

Залиште коментар