Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парламенту пропонують «позбутися» народних засідателів

0 13

У Верховній Раді України зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України» щодо участі народних засідателів.

Проектом пропонується вилучити з тексту УПК України всі норми, що передбачають участь в розгляді кримінальних справ народних засідателів, включаючи статтю 259, яка визначає запасного народного засідателя.

При цьому, положення статті 17 УПК, в яких чітко записана необхідність участі народних засідателів при розгляді кримінальних справ, за які можлива міра покарання перевищує 10 років позбавлення волі (включаючи довічний вирок), пропонується замінити, встановивши, що такі справи слухаються судом колегіально у складі трьох суддів незалежно від наявності або відсутності клопотання підсудного.

Проект зареєстровано в парламенті під № 8308.

Залиште коментар