Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парламент врегулював процедуру рекапітализації банків

0 18

Парламент України врегулював процедуру рекапітализації банків за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій (МФО), підтримавши в п’ятницю відповідну поправку до проекту антикризового закону.

Згідно з поправкою, внесеній під час другого читання документа, держава в особі Міністерства фінансів України може брати участь у формуванні і збільшенні статутних капіталів банків шляхом придбання їх акцій (первинної або додаткової емісії) в обмін на державні облігації або за рахунок коштів державного бюджет.

При цьому, згідно з поправкою, такі держоблігації України підлягають обов’язковому викупу Національним банком України, за рахунок кредитів відповідного призначення МФО за їх номінальною вартістю протягом п’яти днів з дня надходження пропозиції щодо їх викупу.

Залиште коментар