Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парламент відмовився відмінити 14 податків і зборів

0 12

Верховна Рада відмовилася відмінити 4 загальнодержавних і 10 місцевих податків і зборів.

За направлення на повторне друге читання законопроекту №3532 «Про місцеві податки і збори» проголосували 211 депутатів при необхідних 226.

Таким чином, законопроект відхилений.

Голова парламентського комітету з питань податкової і митної політики Сергій Терьохін (фракція Блоку Юлії Тимошенко) запропонував Раді допрацювати даний законопроект, оскільки він не був остаточно узгоджений в комітеті і з представниками місцевих властей.

Проте Рада не підтримала пропозицію депутата і відхилила проект закону.

Нагадаємо, 5 березня Кабінет Міністрів вирішив ввести мораторій на підвищення плати за оренду торгових приміщень (площ) на ринках з продажу продовольчих і непродовольчих товарів в умовах фінансово-економічної кризи.

24 грудня 2008 Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект № 3532 «Про місцеві податки і збори», який припускав зміну підходів в оподаткуванні ринковим збором, а саме надання йому статусу податку, а його платниками передбачалося визначити осіб, що є власниками або користувачами земельної ділянки, відведеної для ринку.

Даний законопроект викликав масові протести працівників галузі.

Джерело:

proUA

Залиште коментар