Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парламент ухвалив за основу зміни до закону про правовий статус іноземців та осіб без громадянства

0 18
КИЇВ, 20 лютого. (Майя Заховайко – УКРІНФОРМ). Верховна Рада ухвалила за основу законопроект “Про внесення змін до статті 26 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”. За це проголосувало 233 народних депутати, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

Згідно зі змінами до цього законопроекту, іноземці та особи без громадянства зможуть виїжджати з України не лише за дійсними паспортними документами, а й за посвідченням іноземця чи особи без громадянства, яке буде оформлюватися для виїзду з України до держав походження на постійне проживання чи для повернення до інших країн за умови визнання посвідчення країнами відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію, ратифікованих парламентом.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар