Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парламент прийняв євроінтеграційний законопроект про права засуджених

0 22

Верховна Рада ухвалила проект закону “Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу щодо порядку та умов відбування покарання”.

Відповідний документ підтримали 379 депутатів з 397 присутніх у залі. Під час другого читання депутати провалили майже всі поправки до проекту.

Цей законопроект знаходиться у списку, проектів необхідних для підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Документом регулюється використання засудженими засобами зв’язку (зокрема, мобільними телефонами), виписується процедура відправлення засуджених на лікування.

Проект також передбачає можливість подання кримінально-виконавчою інспекцією до суду матеріалів щодо засудженого до покарання у вигляді виправних робіт з заміни невідбутої частини покарання штрафом.

Регулюється також порядок надання засудженим до обмеження волі тривалих побачень, зокрема, надати право на позачергове тривале побачення для реєстрації шлюбу.

Як повідомлялося, цього тижня Верховна Рада має прийняти шість законопроектів, що стосуються підписання асоціації з Європейським союзом.

Раніше Голова Верховної Ради Володимир Рибак запевнив, що Україна виконає свої зобов’язання перед Європейським Союзом і прийме євроінтеграційні закони. Найважливішими з них, за словами Рибака, є законопроекти про прокуратуру, про судоустрій і виборче законодавство.

Теги:

ЄС, закон, Верховна Рада, засуджені, пенітенціарна система, права людини

Залиште коментар