Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парламент планує 19 березня розглянути низку законопроектів щодо діяльності органів місцевого самоврядування

0 16
КИЇВ, 27 лютого. (Майя Заховайко – УКРІНФОРМ). Верховна Рада 19 березня має розглянути низку законопроектів, пов’язаних із діяльністю органів місцевого самоврядування. Такої домовленості досягнуто сьогодні на засіданні консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування, що відбулася під головуванням керівника парламенту Володимира Литвина. Про це повідомила на брифінгу Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, коментуючи результати засідання, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

Ю.Тимошенко зазначила, що сьогодні намічено програму спільних дій уряду, парламенту та органів місцевого самоврядування на наступні кілька тижнів. “Дуже добре, що під час кризи ми працюємо як одна команда”, – наголосила Прем’єр-міністр.

За її словами, представники уряду та органів місцевого самоврядування будуть присутні на пленарному засіданні Верховної Ради 19 березня, на якому розглядатиметься низка законопроектів щодо розвитку місцевого самоврядування. Зокрема, на розгляд буде внесено зміни до Бюджетного кодексу (щодо перерозподілу фінансових ресурсів з центру до регіонів). Крім того, зазначила Ю.Тимошенко, потрібно ухвалити закони, які надавали б місцевим органам влади більші повноваження, щоб вони могли формувати місцеві податки і збори та визначати їх розмір. Це, у свою чергу, сприятиме наповненню місцевих бюджетів та повнішому врахуванню інтересів місцевих громад.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар