Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парламент не цікавиться державними витратами на Євро-2012

0 20

Верховна Рада Україна (ВР) відхилила проект постанови № 7523 від 29 грудня 2010 р. про заслуховування інформації Кабінету міністрів України про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти для потреб, пов’язаних з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року по футболу (не пізніше16 березня 2012 р.). “За” ухвалення постанови проголосував 161 народний депутат з мінімально необхідних 226.

Відповідно до пояснювальної записки до проекту постанови, метою проекту постанови є сприяння забезпеченню раціонального і ефективного використання державних коштів, зокрема, в рамках підготовки України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Відповідну інформацію, згідно доопрацьованого проекту постанови планувалося заслухати не пізніше 8 квітня 2012 р.

Відзначимо, за даними нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р України витратила на підготовку до чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 за 2008-2011 роки 41,7 млрд грн (5,2 млрд дол) державних коштів.

Теги:

державні витрати, державний бюджет, Верховна Рада України

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар