Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парламент готовий закріпити граничні відшкодування витрат на правову допомогу

0 22

Комітет з питань правосуддя рекомендував до прийняття в другому читанні проект Закону України «Про граничний розмір компенсації витрат на правову допомогу у цивільних і адміністративних справах».

Прийнятий за основу в першому читанні ще в липні, проект не надто змінився до другого читання. У ньому уточнена назва (що він застосовується саме цивільних і адміністративних справ, і не може застосовуватися до кримінальних і цивільних справ) і внесені окремі редакційні правки.

Відзначимо, що майбутній закон не є новацією, швидше виконанням вимог конституції, ним пропонується законодавчо закріпити норми Постанови Кабінету Міністрів України № 590 «Про граничні розміри компенсації витрат, пов’язаних з розглядом цивільних і адміністративних справ, і порядок їх компенсації коштом держави» від 27 квітня 2006 року.

Залиште коментар