Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парламент ввів “податок на війну” у розмірі 1,5% зарплатні

0 13

За оцінками Міністерства фінансів України, введення військового збору дозволить акумулювати 2,9 млрд грн як один із заходів для забезпечення фінансування оборони.

Народні депутати схвалили пропозицію уряду ввести тимчасовий загальнодержавний 1,5%-й збір на фонд оплати праці – “військовий збір”.

Як повідомив лідер парламентської фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв на брифінгу у четвер, відповідний законопроект “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” було підтримано народними депутатами під час голосування (306 голосами).

“Це той податок, який будуть платити всі громадяни України, що становить 15 грн за 1 тис. грн. Це так званий податок на війну, але я б назвав його податком на встановлення миру у країні”, – сказав він.

Зазначений збір буде стягуватися за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб у формі заробітної платні, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Також збір стягуватимуть у разі виграшу у державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.

Передбачається, що збір буде діяти до 1 січня 2015 року.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар