Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Парламент ухвалив закон про заочне покарання за окремі злочини

0 18

Депутати Верховної Ради ухвалили закон про заочне покарання за окремі злочини для підозрюваних, які переховуються від органів слідства та суду. Стосовно таких осіб будуть відкривати спеціальні кримінальні провадження.

За законопроект про зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо неминучості покарання за окремі злочини проти національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини № 4448а в другому читанні й у цілому проголосували 253 народних депутати, повідомляє офіційний портал ВР.

Законом передбачено, що стосовно підозрюваного чи обвинувачуваного, котрий переховується від органів слідства та суду, якщо він знаходиться за межами України, ведеться спеціальне кримінальне провадження. Зокрема, таке провадження будуть відкривати за злочини проти основ національної безпеки, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також злочини, пов’язані з терористичною діяльністю та корупцією.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар