Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ПАРЄ незадоволена веденням справ Гонгадзе і Климентьєва

0 15

Європейська федерація журналістів стурбована станом свободи слова в Україні. Про це сказано в повідомленні на сайті Парламентської асамблеї Ради Європи. Відповідну спільну заяву зробили президент Європейської федерації журналістів Арне Кеніг та постійний доповідач з питань свободи ЗМІ комітету ПАРЄ з культури, науки й освіти Матс Йоханссон.

“Ми вельми стурбовані загрозами свободі ЗМІ в Україні, яка очолює комітет міністрів Ради Європи, під час серйозних національних політичних викликів. Це важливо для демократії, щоб незалежні ЗМІ могли вільно повідомляти про політичну кризу”, – сказано в заяві.

На думку Йоханссона і Кеніга, неприйнятним є той факт, що правоохоронні органи досі не змогли пролити світло на зникнення головного редактора харківської газети “Новий стиль” Василя Климентьєва, а також те, що судовий процес щодо вбивства журналіста Георгія Гонгадзе недоступний для громадськості.

“Безкарність нападів на журналістів та ЗМІ підриває демократію і верховенство права. Національна безпека не повинна використовуватися як привід для замовчування політичної критичної інформації”, – сказано в заяві.

Йоханссон і Кеніг закликали українську владу забезпечити вільне розповсюдження незалежної і правдивої інформації ЗМІ.

Зазначимо, що відповіді Президента Віктора Януковича зі свободи слова та інших важливих питань на сесії ПАРЄ європейських політиків не задовольнили.

Теги:

свобода слова, ПАРЄ

Залиште коментар