Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ПАРЄ негативно оцінює проведення виборів

0 18

А в ЄС кажуть, що новий закон про вибори не дозволив провести їх демократично.

ПАРЄ негативно оцінює проведення виборів. Про це на прес-конференції заявив голова делегації спостерігачів ПАРЄ Андреас Кросс.”Ці вибори не привели до реалізації демократичного потенціалу українського суспільства. Український народ заслуговує на краще, ніж таке”, – цитує Кросса РБК-Україна.

За його словами, попередня оцінка виборів показує “відсутність рівного доступу різних політичних сил до ЗМІ, відсутність рівних можливостей для проведення виборів, що в результаті і привело до такого результату”.

Тим часом, Глава місії спостереження Європейського парламенту Павел Коваль зазначив, що новий закон про вибори не дозволив провести вибори демократично.

“День виборів був в цілому мирним. Явка була досить високою. Все це вказує на велике бажання українських громадян бути у великій європейській сім’ї. Але, на жаль, виборчий процес був ознаменований рядом недоліків. Це стосується ув’язнення опозиційних лідерів: Ю.Тимошенко і Ю. Луценко… У змінах закону про вибори ми побачили недолік його юридичних сторін … Що стосується виборчої кампанії, то вона була активна, але не була дана можливість всім учасникам боротися на рівних умовах”, – заявив він. З його слів, Європарламент також турбує відсутність прозорого фінансування політичних партій та кампанії.

Теги:

виборче право

Джерело:

РБК Україна

Залиште коментар