Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підвищення суддівських окладів скасовується

0 68

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 716 -VII “Про внесення змін до закону України “Про судоустрій і статус суддів”, яким з 1 січня 2014 року скасовується підвищення посадового окладу суддів, повідомляє прес-служба глави держави.

Цей закон Верховна Рада ухвалила 19 грудня. Згідно з цим документом скасовується підвищення посадового окладу суддів з 1 січня 2014 роки для економії 600 млн грн.

Закон передбачає вилученн із закону про судоустрій і статус суддів норми про підвищення з зазначеної дати посадового окладу судді з 10 до 12 розмірів мінімальної заробітної плати.

Представляючи тоді законопроект, народний депутат (фракція Партії регіонів) Артур Мартовицький зазначив, що “впровадження зазначеної норми закону потребує близько 600 млн грн державних коштів”.

Залиште коментар