Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підробка документів на з’їзд адвокатів?

0 18

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за зверненням народних депутатів України О. Сироїд, Є. Соболєва, Г. Гопко щодо підробки протоколів регіональних зборів адвокатів Донецької області, які повинні були проводитися в містах Краматорську, Маріуполі та Слов’янську, а також підробки протоколу конференції адвокатів Донецької області, на підставі яких визначені делегати на з’їзд адвокатів України, де будуть обиратися представники Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Про це повідомили в ГПУ.

Відомості про кримінальне правопорушення з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України внесено до ЄРДР. 

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар