Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підприємства, що займаються пожежною безпекою, перевірятимуть раз на 2 роки

0 42

Діють критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, в сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.

Відповідна постанова Кабміну від 4 квітня 2018 року № 246 набула чинності 6 квітня.

Документом також визначено періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) ГСЧС.

Так, суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику (здійснюють діяльність менше двох років, а також тих, які протягом двох років, що передують плановій перевірці допустили порушення) очікують планові заходи державного нагляду не частіше одного разу на два роки;

Суб’єктів із середнім ступенем ризику (які здійснюють діяльність від двох до чотирьох років або допустили порушення протягом останніх трьох років) – не частіше ніж один раз на три роки;

Для суб’єктів господарювання з незначним ступенем ризику (здійснюють діяльність понад чотири роки без порушень ліцензійних умов) планові заходи державного нагляду здійснюються не частіше ніж один раз на 5 років.

Перелік послуг і робіт протипожежного призначення затверджений постановою Кабміну від 23 листопада 2016 року № 852. До них відносяться, зокрема, монтаж систем пожежогасіння, монтаж і техобслуговування систем пожежної сигналізації та протидимного захисту, спостереження за системами протипожежного захисту, техобслуговування огнетушітей, вогнезахист, оцінка (експертиза) протипожежного стану будівель.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар