Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оцінювачів занесуть в єдиний реєстр

0 21

У новий Державний реєстр оцінювачів і суб’єктів оцінної діяльності, який є автоматизованою системою, будуть автоматично включені всі оцінювачі (фізособи), інформація про яких на даний момент знаходиться в Державному реєстрі оцінювачів, і суб’єкти оцінної діяльності, включені в діючий Державний реєстр суб’єктів оцінної діяльності.

Таким чином, новий Держреєстр буде єдиним, таким, що містить дані на всіх, хто здійснює діяльність у сфері оцінки майна.

Він буде складатися з двох розділів. У першому будуть дані на фізичних осіб, що отримали кваліфікаційні свідоцтва оцінювачів, в другому – на суб’єктів господарювання, що мають сертифікати суб’єктів оцінної діяльності. Кожен з розділів, у свою чергу, розбиватиметься на напрями і спеціалізації.

До Реєстру вноситиметься інформація про напрями оцінки і спеціалізації оцінювачів і суб’єктів оцінної діяльності; про проходження ними перевірки на відповідність якості послуг, що надаються ними, встановленим вимогам і правилам організації системи зовнішнього контролю якості; про результати рецензування складених ними звітів про оцінку майна і про порушення ними нормативно-правових актів за оцінкою майна; про рішення, прийняті за результатами розгляду скарг на діяльність оцінювачів і суб’єктів оцінної діяльності; про факти порушення ними обмежень по проведенню оцінки майна.

Інформація з Державного реєстру оцінювачів і суб’єктів оцінної діяльності надаватиметься, залежно від категорії доступу до неї, двома шляхами. Інформацію з відкритим доступом можна буде отримати через інтернет. Вона також при необхідності може бути надана у вигляді довідки.

Інформація з обмеженим доступом надаватиметься лише у вигляді довідок за обґрунтованими письмовими запитами органів державної влади або суду.

Теги:

Фонд державного майна, Державний реєстр оцінювачів і суб’єктів оцінної діяльності, оцінювач майна

Джерело:

ЮрЛіга

Залиште коментар