Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оцінка нерухомості подорожчає в рази

0 19

«Зараз вартість оцінки не перевищує 300 гривень, проблем і черг немає », – повідомляють оцінювачі. Але я к каже голова Українського товариства оцінювачів Олексій Амфітеатров, прийняття нових правил може призвести до монополізації ринку.
Оцінювачі кажуть, що далеко не всі зможуть собі дозволити встановити обладнання за 100 тисяч гривень і заплатити за курси тисячі гривень.
«І все це, так би мовити в борг, тому що нам дали негласну вказівку до лютого ціни не піднімати. За цей час багато покинуть цей ринок. А з 1 лютого ціна на оцінку може вирости в 10 разів », — зазначив віце -президент Асоціації фахівців з нерухомості Юрій Базелинський .
У Фонді держмайна вважають, що перехід оцінки нерухомого майна на нові правила дозволить зробити цю процедуру максимально прозорою і що про монополізацію ринку послуг оцінки мова не йде. «Хто захоче чесно і прозоро працювати, пройдуть необхідні процедури для отримання дозвільних документів і залишаться на ринку», – резюмували у відомстві.  Також Фонд держмайна повідомив, що до 1 лютого оцінювати житло можуть як за старими, так і за новими правилами . Цей термін дали оцінювачам, що пройти відповідні курси, отримати ліцензію і встановити обладнання з програмою, яка повинна оцінювати об’єкти нерухомості.

Джерело:

SV Development

Залиште коментар