Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Отримати держакт на землю можна буде і у наступному році

0 16

Отримати акт на землю за спрощеною процедурою та безкоштовно можна буде будь-коли.

Уряд продовжив цей термін на наступний рік, а Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко пообіцяла зробити процес безстроковим.

Із вересня заяви на одержання актів на землю за спрощеною процедурою подали 700 двадцять тисяч громадян, із майже 6, 5 мільйонів. В Уряді пообіцяли звільняти чиновників, які зволікають із підготовкою документів. Водночас урядовці зізналися, що у власній постанові знайшли недоліки, які фактично розділили громадян на дві групи – на тих, хто отримав рішення місцевих рад про приватизацію до 2002 –го року, і тих, хто здобув його пізніше і відповідно мав платити за акт.

Олег Кулініч, голова Державного комітету земельних ресурсів відзначив: «Прийняте рішення, яке саме дозволяє одночасно приймати рішення про приватизацію, одночасно розробляти технічну документацію. Що, зрозуміло, зніме оцей тягар навантаження і зайві походи людей по іншим інстанціям».

Залиште коментар